Kırmızı Elbiseler

Kadınlara kendisini özel, güzel ve seksi hissettiren en bilindik giysidir kırmızı elbiseler. Uygun makyaj ve ortamda kadını çekici hatta ulaşılmaz bile gösterebilir. Kırmızı elbiseler erkekler üzerinde kimyasal silah etkisi gösterebilir. O yüzden doz aşımlarına dikkat etmeniz gerekebilir.
Ben de bir kadına en çok yakışan rengin kırmızı olduğunu düşünürüm, kırmızı elbiseler öyle hop giydim yakıştı diyebilecek kadar basit giysiler değildir.

Konu bu kadar ciddi olunca bende konunun ciddiyetine yakışır bir araştırmadan sonra :) yaklaşık onlarca alışveriş sitesi ve giyim markalarının resmi sitelerini gezdim ve beğendiğim kırmızı elbise modellerini buraya koydum. Tamamen benim damak tadıma uygun kıyafetler umarım sizde beğenirsiniz.


Fotoğrafları tıklayayıp tam ekran olarak ön izleme yapabilirsiniz.

sırtı açık kırmızı elbise modeli


Bende bir kadına en çok yakışan şeyi yani kırmızı elbiseleri bir çok alışveriş sitesinde aradım, onlarca markanın web sitelerinde dolandım ve beğendiğim modelleri bir araya toplamaya karar verdim. Bu kırmızı elbiseler tamamen benim seçimimdir.

Yarın ise Kırmızı balo elbiselerini bir araya toplamayı düşünmekteyim. Balo, kokteyl, parti vb. elbiseleri bir araya getireceğim. Kırmızı elbiseler önemlidir unutmayın, dolabınızdan kesinlikle eksik etmeyin bazen her kadına kırmızı bir büyü gerekebilir.0 yorum:

Yorum Gönder

Modelleri Beğendiniz mi?