İpekyol 2013 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

İpekyol 2013 ilkbahar yaz elbise modelleri ile sezona oldukça zarif ve şık giriyor.Bu sezonda ipekyol tarzını, modern ve zarif çizgileri bu elbise koleksiyonunda bulabilirsiniz.
Özellikle muhteşem yaka detaylarına sahip bu elbiseler ile aksesuara bile ihtiyacanız kalmayacak. İş kadınları için kısa düz kesim elbise modelleri, siyah elbise modelleri, yakalı elbise modelleri, kolsuz elbise modelleri, Günlük giyim için cepli elbise modelleri, çizgili elbise modelleri....İpekyol 2013 ilkbahar yaz elbise modelleri ile sezona oldukça zarif ve şık giriyor.Bu sezonda ipekyol tarzını, modern ve zarif çizgileri bu elbise koleksiyonunda bulabilirsiniz. Özellikle muhteşem yaka detaylarına sahip bu elbiseler ile aksesuara bile ihtiyacanız kalmayacak.
İş kadınları için kısa düz kesim elbise modelleri, siyah elbise modelleri, yakalı elbise modelleri, kolsuz elbise modelleri, Günlük giyim için cepli elbise modelleri, çizgili elbise modelleri taşlı modelleri, oldukça asil bir görünüm veren dore yaka elbise modelleri ve daha fazlası, İpekyol 2013 elbise modelleri koleksiyonunda
Elbise fiyatlarından söz edecek olursak, normal elbiselerin dışında çok farklı tarzlar deniyen ipekyol, elbise fiyatlarınıda haliyle oldukça yukarılara çekmiş durumda.
  

Aşağıdaki modellerin fiyatları 200 lira ile 300 lira arasında değişmektedir

1 yorum:

  1. çokk güzllerr elinize saglıık tşk... yaa benimm favorim bulalgiy deki dantelli elbise bayılldım buna http://www.bulalgiy.com/?urun-132-Kirmizi-Askili-Elbise.html bu yaz giymekk nasipp olur inşş

    YanıtlaSil

Modelleri Beğendiniz mi?